ICTE-15RL4 ON Semiconductor TVS DIODE 15V 25V AXIAL
Vooluahela kaitse
Tootja number:
ICTE-15RL4
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 15V 25V AXIAL
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
25V
Pinge – rike (min) :
17.6V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
15V
Töötemperatuur :
-65°C ~ 175°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
1500W (1.5kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
60A (8/20µs)