UWR-12/250-D5-C Murata Power Solutions Inc. CONV DC/DC 12V 250MA SINGLE
Toiteallikad
Tootja number:
UWR-12/250-D5-C
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CONV DC/DC 12V 250MA SINGLE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Juhtimisfunktsioonid :
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
8-DIP Module
Pakendamine :
Tube
Pinge – isolatsioon :
1.5kV
Pinge – sisend (max) :
9V
Pinge – sisend (min) :
4.5V
Pinge – väljund 1 :
12V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
250mA
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
UWR
Suurus/Mõõdud :
1.25" L x 0.80" W x 0.45" H (31.8mm x 20.3mm x 11.4mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
75%
Töötemperatuur :
-25°C ~ 75°C
Tüüp :
Isolated Module
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
3W