UWR-12/1250-D24A-C Murata Power Solutions Inc. CONV DC/DC 12V 1250MA SINGLE A
Toiteallikad
Tootja number:
UWR-12/1250-D24A-C
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CONV DC/DC 12V 1250MA SINGLE A
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Juhtimisfunktsioonid :
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
6-DIP Module
Pakendamine :
Tube
Pinge – isolatsioon :
1.5kV
Pinge – sisend (max) :
36V
Pinge – sisend (min) :
18V
Pinge – väljund 1 :
12V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
1.25A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
UWR
Suurus/Mõõdud :
2.00" L x 1.00" W x 0.48" H (50.8mm x 25.4mm x 12.2mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
87%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C
Tüüp :
Isolated Module
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
15W