SMF70A-TP Micro Commercial Co 70V, 200W, UNIDIRECTIONA TVS, SO
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMF70A-TP
Tootekategooria:
Kirjeldus:
70V, 200W, UNIDIRECTIONA TVS, SO
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Elektriliini kaitse :
No
Kahesuunalised kanalid :
Mahtuvus @ sagedus :
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
SOD-123F
Pakendamine :
Digi-Reel®
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
113V
Pinge – rike (min) :
77.8V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
70V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
Tarnija seadmepakett :
SOD-123FL
Töötemperatuur :
-65°C ~ 175°C (TA)
Tüüp :
Zener
Ühesuunalised kanalid :
1
Võimsus – tippimpulss :
200W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
1.5A