SMF70A-TP Micro Commercial Co 70V, 200W, UNIDIRECTIONA TVS, SO
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMF70A-TP
Tootekategooria:
Kirjeldus:
70V, 200W, UNIDIRECTIONA TVS, SO
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Osa olek :
Active
Pakendamine :
Cut Tape (CT)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
113V
Pinge – rike (min) :
77.8V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
70V
Töötemperatuur :
-65°C ~ 175°C (TA)
Võimsus – tippimpulss :
200W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
1.5A