SMF70A-T13 Littelfuse Inc. TVS DIODE 70V 113V SOD123FL
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMF70A-T13
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 70V 113V SOD123FL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Osa olek :
Active
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
113V
Pinge – rike (min) :
77.8V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
70V
seeria :
SMF
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
200W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
1.5A