15KP280C Littelfuse Inc. TVS DIODE 280V 474.6V P600
Vooluahela kaitse
Tootja number:
15KP280C
Kirjeldus:
TVS DIODE 280V 474.6V P600
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
474.6V
Pinge – rike (min) :
293.9V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
280V
Töötemperatuur :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
15000W (15kW)