15KP200C-B Littelfuse Inc. TVS DIODE 200V 338.1V P600
Vooluahela kaitse
Tootja number:
15KP200C-B
Kirjeldus:
TVS DIODE 200V 338.1V P600
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
338.1V
Pinge – rike (min) :
209.79V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
200V
Töötemperatuur :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
15000W (15kW)