15KP200CA-TP Micro Commercial Co TVS DIODE 200V 322V R-6
Vooluahela kaitse
Tootja number:
15KP200CA-TP
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 200V 322V R-6
Osa olek :
Active
Pakend/ümbris :
R6, Axial
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
322V
Pinge – rike (min) :
222V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
200V
Tarnija seadmepakett :
R-6
Töötemperatuur :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
15000W (15kW)