15KP260CA Littelfuse Inc. TVS DIODE 260V 419V P600
Vooluahela kaitse
Tootja number:
15KP260CA
Kirjeldus:
TVS DIODE 260V 419V P600
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
419V
Pinge – rike (min) :
289V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
260V
Töötemperatuur :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
15000W (15kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
36A