15KP260C Littelfuse Inc. TVS DIODE 260V 439.95V P600
Vooluahela kaitse
Tootja number:
15KP260C
Kirjeldus:
TVS DIODE 260V 439.95V P600
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
439.95V
Pinge – rike (min) :
273.11V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
260V
Töötemperatuur :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
15000W (15kW)