15KP24A-B Littelfuse Inc. TVS DIODE 24V 40.5V P600
Vooluahela kaitse
Tootja number:
15KP24A-B
Kirjeldus:
TVS DIODE 24V 40.5V P600
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
40.5V
Pinge – rike (min) :
26.7V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
24V
Töötemperatuur :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
15000W (15kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
369A