15KP240A Littelfuse Inc. TVS DIODE 240V 388V P600
Vooluahela kaitse
Tootja number:
15KP240A
Kirjeldus:
TVS DIODE 240V 388V P600
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
388V
Pinge – rike (min) :
267V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
240V
Töötemperatuur :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
15000W (15kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
39A