6324/T2C9-1HLA Everlight Electronics Co Ltd LED WHITE CLEAR 4.8MM ROUND T/H
optoelektroonika
Tootja number:
6324/T2C9-1HLA
Kirjeldus:
LED WHITE CLEAR 4.8MM ROUND T/H
Kõrgus (maksimaalne) :
4.70mm
Millikandela reiting :
1258mcd
Objektiivi stiil/suurus :
Round with Domed Top, 4.80mm
Osa olek :
Obsolete
Pinge – edasi (Vf) (tüüp) :
3.2V
Praegune – Test :
20mA
Tarnija seadmepakett :
4.80mm Round
Värv :
White
Laos
57,664
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
6324/T2C9-1HLA Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
6324/T2C9-1HLA Iseärasused
6324/T2C9-1HLA is produced by Everlight Electronics Co Ltd, belongs to LED indikaator - diskreetne.
6324/T2C9-1HLA Toote üksikasjad
6324/T2C9-1HLA, mida pakub Everlight Electronics Co Ltd, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 6324/T2C9-1HLA on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
6324/T2C9-1HLA Seotud märksõnad
6324/T2C9-1HLA Hind
6324/T2C9-1HLA Maalimine
6324/T2C9-1HLA Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
Sisaldab "6324" seeria tooteid