6324/F1C9-1LNA Everlight Electronics Co Ltd LED COOL WHITE CLR 4.8MM RND T/H
optoelektroonika
Tootja number:
6324/F1C9-1LNA
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
LED COOL WHITE CLR 4.8MM RND T/H
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Kõrgus (maksimaalne) :
4.70mm
Lainepikkus – domineeriv :
Lainepikkus – tipp :
Millikandela reiting :
2138mcd
Objektiivi läbipaistvus :
Clear
Objektiivi stiil/suurus :
Round with Domed Top, 4.80mm
Objektiivi värv :
Colorless
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial
Pakendamine :
Bulk
Pinge – edasi (Vf) (tüüp) :
3.2V
Praegune – Test :
20mA
Seadistamine :
seeria :
Suurus/Mõõdud :
Tarnija seadmepakett :
Vaatenurk :
100°
Värv :
White, Cool
Laos
52,727
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
6324/F1C9-1LNA Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
6324/F1C9-1LNA Iseärasused
6324/F1C9-1LNA is produced by Everlight Electronics Co Ltd, belongs to LED indikaator - diskreetne.
6324/F1C9-1LNA Toote üksikasjad
6324/F1C9-1LNA, mida pakub Everlight Electronics Co Ltd, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 6324/F1C9-1LNA on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
6324/F1C9-1LNA Seotud märksõnad
6324/F1C9-1LNA Hind
6324/F1C9-1LNA Maalimine
6324/F1C9-1LNA Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
Sisaldab "6324" seeria tooteid