2218F/2TDHO ebm-papst Inc. FAN AXIAL 48VDC 200X51MM 465CFM
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
2218F/2TDHO
Kirjeldus:
FAN AXIAL 48VDC 200X51MM 465CFM
Laius :
50.80mm
Müra :
62.0 dB(A)
Õhuvool :
465.0 CFM (13.02m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
48VDC
RPM :
4250 RPM
Suurus/Mõõdud :
Round - 220mm Dia
Töötemperatuur :
-13 ~ 167°F (-25 ~ 75°C)
Võimsus (vatti) :
48.00W
Laos
42,184
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
2218F/2TDHO Konkurentsivõimelised hinnad
2218F/2TDHO Iseärasused
2218F/2TDHO is produced by ebm-papst Inc., belongs to DC ventilaatorid.
2218F/2TDHO Toote üksikasjad
2218F/2TDHO – DC ventilaatorid disainitud puhvervõimendid ja toodetud ebm-papst Inc..
2218F/2TDHO, mida pakub ebm-papst Inc., saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 2218F/2TDHO on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
2218F/2TDHO Seotud märksõnad
2218F/2TDHO Hind
2218F/2TDHO Maalimine
2218F/2TDHO Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "2218" seeria tooteid