2218F/2TDH4P ebm-papst Inc. FAN AXIAL 48VDC 200X51MM 718CFM
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
2218F/2TDH4P
Kirjeldus:
FAN AXIAL 48VDC 200X51MM 718CFM
Laius :
50.80mm
Müra :
72.0 dB(A)
Õhuvool :
718.0 CFM (20.10m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
48VDC
RPM :
6500 RPM
Suurus/Mõõdud :
Round - 220mm Dia
Töötemperatuur :
-4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Võimsus (vatti) :
103.0W
Laos
35,535
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
2218F/2TDH4P Konkurentsivõimelised hinnad
2218F/2TDH4P Iseärasused
2218F/2TDH4P is produced by ebm-papst Inc., belongs to DC ventilaatorid.
2218F/2TDH4P Toote üksikasjad
2218F/2TDH4P – DC ventilaatorid disainitud puhvervõimendid ja toodetud ebm-papst Inc..
2218F/2TDH4P, mida pakub ebm-papst Inc., saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 2218F/2TDH4P on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
2218F/2TDH4P Seotud märksõnad
2218F/2TDH4P Hind
2218F/2TDH4P Maalimine
2218F/2TDH4P Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "2218" seeria tooteid