V48SR1R225NNFA Delta Electronics POWER MODULE 16TH BRICK 1.2V 25A
Toiteallikad
Tootja number:
V48SR1R225NNFA
Tootekategooria:
Kirjeldus:
POWER MODULE 16TH BRICK 1.2V 25A
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO
Juhtimisfunktsioonid :
Enable, Active Low
Pakend/ümbris :
8-DIP Module, 1/16 Brick
Pakendamine :
Tray
Pinge – isolatsioon :
2.25kV
Pinge – sisend (max) :
75V
Pinge – sisend (min) :
36V
Pinge – väljund 1 :
1.2V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
25A
seeria :
Delphi V48SR
Suurus/Mõõdud :
1.30" L x 0.90" W x 0.37" H (33.0mm x 22.9mm x 9.5mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
84%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 127°C
Võimsus (vatti) :
66W