V48SR12005NRFA Delta Electronics MODULE DC/DC 1/16 BRICK 12V 5A
Toiteallikad
Tootja number:
V48SR12005NRFA
Tootekategooria:
Kirjeldus:
MODULE DC/DC 1/16 BRICK 12V 5A
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO
Juhtimisfunktsioonid :
Enable, Active Low
Pakend/ümbris :
8-DIP Module, 1/16 Brick
Pakendamine :
Tray
Pinge – isolatsioon :
2.25kV
Pinge – sisend (max) :
75V
Pinge – sisend (min) :
36V
Pinge – väljund 1 :
12V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
5.5A
seeria :
Delphi V48SR
Suurus/Mõõdud :
1.30" L x 0.90" W x 0.36" H (33.0mm x 22.9mm x 9.2mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
91%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 120°C
Võimsus (vatti) :
66W