DNL10S0A0R16NFD Delta Electronics MODULE POWER DC/DC POL 16A
Toiteallikad
Tootja number:
DNL10S0A0R16NFD
Tootekategooria:
Kirjeldus:
MODULE POWER DC/DC POL 16A
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO
Juhtimisfunktsioonid :
Enable, Active Low
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
11-SIP Module
Pakendamine :
Tray
Pinge – isolatsioon :
Pinge – sisend (max) :
14V
Pinge – sisend (min) :
8.3V
Pinge – väljund 1 :
0.75 ~ 5 V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
16A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
Delphi DNL
Suurus/Mõõdud :
2.00" L x 0.37" W x 0.50" H (50.8mm x 9.5mm x 12.7mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
92%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 125°C
Tüüp :
Non-Isolated PoL Module
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
80W