DNL10S0A0S16PFD Delta Electronics MODULE POWER DC/DC POL 16A
Toiteallikad
Tootja number:
DNL10S0A0S16PFD
Tootekategooria:
Kirjeldus:
MODULE POWER DC/DC POL 16A
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
7-SMD Module
Pakendamine :
Digi-Reel®
Pinge – isolatsioon :
Pinge – sisend (max) :
14V
Pinge – sisend (min) :
8.3V
Pinge – väljund 1 :
0.75 ~ 5 V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
16A
Suurus/Mõõdud :
1.30" L x 0.53" W x 0.38" H (33.0mm x 13.5mm x 9.7mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
92%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 125°C
Võimsus (vatti) :
80W