DNL10S0A0R20PFD Delta Electronics POWER MODULE DOSA POL 20A
Toiteallikad
Tootja number:
DNL10S0A0R20PFD
Tootekategooria:
Kirjeldus:
POWER MODULE DOSA POL 20A
Funktsioonid :
Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO
Juhtimisfunktsioonid :
Enable, Active High
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
11-SIP Module
Pakendamine :
Tray
Pinge – isolatsioon :
Pinge – sisend (max) :
14V
Pinge – sisend (min) :
8.3V
Pinge – väljund 1 :
0.75 ~ 5 V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
20A
Suurus/Mõõdud :
2.00" L x 0.37" W x 0.20" H (50.8mm x 9.5mm x 12.7mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
93.5%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 120°C
Võimsus (vatti) :
100W