CYDD18S72V18-167BBXI Cypress Semiconductor Corp IC SRAM 18MBIT 167MHZ 256FBGA
Integraallülitused (IC-d)
Tootja number:
CYDD18S72V18-167BBXI
Kirjeldus:
IC SRAM 18MBIT 167MHZ 256FBGA
Juurdepääsu aeg :
600ps
Kella sagedus :
167MHz
Mälu suurus :
18Mb (256K x 36 x 2, 256K x 72)
Pinge – toide :
1.42 V ~ 1.58 V, 1.7 V ~ 1.9 V
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C (TA)