CYDD18S36V18-200BBXC Cypress Semiconductor Corp IC SRAM 18MBIT 200MHZ 256FBGA
Integraallülitused (IC-d)
Tootja number:
CYDD18S36V18-200BBXC
Kirjeldus:
IC SRAM 18MBIT 200MHZ 256FBGA
Juurdepääsu aeg :
500ps
Kella sagedus :
200MHz
Mälu suurus :
18Mb (256K x 36 x 2)
Pinge – toide :
1.42 V ~ 1.58 V, 1.7 V ~ 1.9 V
Töötemperatuur :
0°C ~ 70°C (TA)
Tsükli aja kirjutamine – sõna, leht :
Laos
11,919
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
CYDD18S36V18-200BBXC Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
CYDD18S36V18-200BBXC Iseärasused
CYDD18S36V18-200BBXC is produced by Cypress Semiconductor Corp, belongs to Mälu.
CYDD18S36V18-200BBXC Toote üksikasjad
CYDD18S36V18-200BBXC – Mälu disainitud puhvervõimendid ja toodetud Cypress Semiconductor Corp.
CYDD18S36V18-200BBXC, mida pakub Cypress Semiconductor Corp, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC CYDD18S36V18-200BBXC on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
CYDD18S36V18-200BBXC FAQ
1. What is the maximum voltage rating for CYDD18S36V18-200BBXC?
The maximum voltage rating for CYDD18S36V18-200BBXC is 36V.
2. What is the typical forward voltage drop for CYDD18S36V18-200BBXC?
The typical forward voltage drop for CYDD18S36V18-200BBXC is 0.7V.
3. What is the maximum continuous forward current for CYDD18S36V18-200BBXC?
The maximum continuous forward current for CYDD18S36V18-200BBXC is 18A.
4. What is the reverse recovery time for CYDD18S36V18-200BBXC?
The reverse recovery time for CYDD18S36V18-200BBXC is 200ns.
5. What is the operating temperature range for CYDD18S36V18-200BBXC?
The operating temperature range for CYDD18S36V18-200BBXC is -40°C to 150°C.
6. What is the package type for CYDD18S36V18-200BBXC?
The package type for CYDD18S36V18-200BBXC is TO-220.
7. What is the junction-to-case thermal resistance for CYDD18S36V18-200BBXC?
The junction-to-case thermal resistance for CYDD18S36V18-200BBXC is 1.5°C/W.
8. What is the maximum reverse leakage current for CYDD18S36V18-200BBXC?
The maximum reverse leakage current for CYDD18S36V18-200BBXC is 10μA at 25°C.
9. What is the storage temperature range for CYDD18S36V18-200BBXC?
The storage temperature range for CYDD18S36V18-200BBXC is -55°C to 175°C.
10. What is the recommended soldering temperature for CYDD18S36V18-200BBXC?
The recommended soldering temperature for CYDD18S36V18-200BBXC is 260°C for 10 seconds.