PSU6465A Cornell Dubilier Electronics (CDE) CAP ALUM 64UF 165V QC TERM
Kondensaatorid
Tootja number:
PSU6465A
Kirjeldus:
CAP ALUM 64UF 165V QC TERM
Kõrgus – istuv (max) :
2.750" (69.85mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
64µF
Pinge – nimiväärtus :
165V
Suurus/Mõõdud :
1.438" Dia (36.53mm)
Takistus :
Tolerantsus :
-0%, +20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 65°C