PSU64515A Cornell Dubilier Electronics (CDE) CAP ALUM 645UF 125V QC TERM
Kondensaatorid
Tootja number:
PSU64515A
Kirjeldus:
CAP ALUM 645UF 125V QC TERM
Kõrgus – istuv (max) :
3.375" (85.73mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
645µF
Pinge – nimiväärtus :
125V
Suurus/Mõõdud :
1.813" Dia (46.05mm)
Takistus :
Tolerantsus :
-0%, +20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 65°C