PSU64515 Cornell Dubilier Electronics (CDE) CAP ALUM 645UF 125V QC TERM
Kondensaatorid
Tootja number:
PSU64515
Kirjeldus:
CAP ALUM 645UF 125V QC TERM
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
4.375" (111.13mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
645µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - QC Terminals
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
125V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Bi-Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
Rakendused :
Motor Start
Ripple Current @ madal sagedus :
seeria :
PSU
Suurus/Mõõdud :
1.813" Dia (46.05mm)
Takistus :
Tolerantsus :
-0%, +20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 65°C