4292-4PG-300 Conxall/Switchcraft CONN RCPT MALE 4POS GOLD SOLDER
Ühendused, ühendused
Tootja number:
4292-4PG-300
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CONN RCPT MALE 4POS GOLD SOLDER
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Ametikohtade arv :
4
Funktsioonid :
Kesta suurus – sisestus :
Kinnitustüüp :
Bayonet Lock
Korpuse materjal, viimistlus :
Nylon
Korpuse suurus, MIL :
Lõpetamine :
Solder
Orienteerumine :
Keyed
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
600V
Praegune reiting :
seeria :
Multi-Con-X®
Sissepääsu kaitse :
Weathertight
Ühenduse tüüp :
Receptacle, Male Pins
Võtke ühendust Finish :
Gold
Laos
60,333
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
4292-4PG-300 Konkurentsivõimelised hinnad
4292-4PG-300 Iseärasused
4292-4PG-300 is produced by Conxall/Switchcraft, belongs to Ringikujulised pistikud.
4292-4PG-300 Toote üksikasjad
4292-4PG-300 – Ringikujulised pistikud disainitud puhvervõimendid ja toodetud Conxall/Switchcraft.
4292-4PG-300, mida pakub Conxall/Switchcraft, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 4292-4PG-300 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
4292-4PG-300 Seotud märksõnad
4292-4PG-300 Hind
4292-4PG-300 Maalimine
4292-4PG-300 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "4292" seeria tooteid