4292-5PG-3ES Conxall/Switchcraft CONN RCPT MALE 5POS GOLD SOLDER
Ühendused, ühendused
Tootja number:
4292-5PG-3ES
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CONN RCPT MALE 5POS GOLD SOLDER
Pinge – nimiväärtus :
600V
Ühenduse tüüp :
Receptacle, Male Pins
Laos
35,934
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
4292-5PG-3ES Konkurentsivõimelised hinnad
4292-5PG-3ES Iseärasused
4292-5PG-3ES is produced by Conxall/Switchcraft, belongs to Ringikujulised pistikud.
4292-5PG-3ES Toote üksikasjad
4292-5PG-3ES – Ringikujulised pistikud disainitud puhvervõimendid ja toodetud Conxall/Switchcraft.
4292-5PG-3ES, mida pakub Conxall/Switchcraft, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 4292-5PG-3ES on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
4292-5PG-3ES Seotud märksõnad
4292-5PG-3ES Hind
4292-5PG-3ES Maalimine
4292-5PG-3ES Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "4292" seeria tooteid