4292-5SG-300 Conxall/Switchcraft CONN RCPT FMALE 5POS GOLD SOLDER
Ühendused, ühendused
Tootja number:
4292-5SG-300
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CONN RCPT FMALE 5POS GOLD SOLDER
Pinge – nimiväärtus :
600V
Ühenduse tüüp :
Receptacle, Female Sockets
Laos
35,253
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
4292-5SG-300 Konkurentsivõimelised hinnad
4292-5SG-300 Iseärasused
4292-5SG-300 is produced by Conxall/Switchcraft, belongs to Ringikujulised pistikud.
4292-5SG-300 Toote üksikasjad
4292-5SG-300 – Ringikujulised pistikud disainitud puhvervõimendid ja toodetud Conxall/Switchcraft.
4292-5SG-300, mida pakub Conxall/Switchcraft, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 4292-5SG-300 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
4292-5SG-300 Seotud märksõnad
4292-5SG-300 Hind
4292-5SG-300 Maalimine
4292-5SG-300 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "4292" seeria tooteid