SDH400PS48 XP Power AC/DC CONVERTER 48V 400W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
SDH400PS48
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 48V 400W
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
90 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
48V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
8.33A
Suurus/Mõõdud :
7.00" L x 5.00" W x 1.25" H (177.8mm x 127.0mm x 31.7mm)
Tõhusus :
88%
Töötemperatuur :
0°C ~ 70°C (With Derating)
Võimsus (vatti) :
400W