SDH400PS12 XP Power AC/DC CONVERTER 12V 400W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
SDH400PS12
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 12V 400W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
90 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
12V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
33.33A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
SDH400
Suurus/Mõõdud :
7.00" L x 5.00" W x 1.25" H (177.8mm x 127.0mm x 31.7mm)
Tõhusus :
88%
Töötemperatuur :
0°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Open Frame
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
400W