RV2H-2G-D110-C1D2 IDEC 14MM RELAY DPDT 110VDC C1D2
Relee
Tootja number:
RV2H-2G-D110-C1D2
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
14MM RELAY DPDT 110VDC C1D2
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Kontaktide hinnang (praegune) :
8A
Kontaktivorm :
DPDT (2 Form C)
Lõpetamise stiil :
PC Pin
Lülituspinge :
250VAC - Nom
Mähise pinge :
110VDC
Mähise tüüp :
Non Latching
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakendamine :
Bulk
Pooli vool :
5.8mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
RV8
Tegevusaeg :
15ms
Töötemperatuur :
-40°C ~ 55°C
Väljalaske aeg :
15ms
Väljalülituspinge (min) :
7.7 VDC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
88 VDC