RV2H-2G-D48-C1D2 IDEC 14MM RELAY DPDT 48VDC C1D2
Relee
Tootja number:
RV2H-2G-D48-C1D2
Kirjeldus:
14MM RELAY DPDT 48VDC C1D2
Kontaktide hinnang (praegune) :
8A
Lülituspinge :
250VAC - Nom
Mähise pinge :
48VDC
Pooli vool :
9.0mA
Töötemperatuur :
-40°C ~ 55°C
Väljalülituspinge (min) :
3.36 VDC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
38.4 VDC