RV2H-2G-D12-C1D2 IDEC 14MM RELAY DPDT 12VDC C1D2
Relee
Tootja number:
RV2H-2G-D12-C1D2
Kirjeldus:
14MM RELAY DPDT 12VDC C1D2
Kontaktide hinnang (praegune) :
8A
Lülituspinge :
250VAC - Nom
Mähise pinge :
12VDC
Pooli vool :
32.0mA
Töötemperatuur :
-40°C ~ 55°C
Väljalülituspinge (min) :
0.84 VDC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
9.6 VDC