PQD6-Q24-D15-D CUI Inc. DC/DC CONVERTER +/-15V 200MA 6W
Toiteallikad
Tootja number:
PQD6-Q24-D15-D
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
DC/DC CONVERTER +/-15V 200MA 6W
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
OCP, OVP, SCP
Juhtimisfunktsioonid :
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
5-DIP Module
Pakendamine :
Bulk
Pinge – isolatsioon :
1.5kV
Pinge – sisend (max) :
36V
Pinge – sisend (min) :
9V
Pinge – väljund 1 :
15V
Pinge – väljund 2 :
-15V
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
200mA, 200mA
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
PQD6-D
Suurus/Mõõdud :
1.00" L x 1.00" W x 0.45" H (25.4mm x 25.4mm x 11.4mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
88%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C
Tüüp :
Isolated Module
Väljundite arv :
2
Võimsus (vatti) :
6W