PQD6-Q24-S24-D CUI Inc. DC/DC CONVERTER 24V 250MA 6W
Toiteallikad
Tootja number:
PQD6-Q24-S24-D
Kirjeldus:
DC/DC CONVERTER 24V 250MA 6W
Pinge – isolatsioon :
1.5kV
Pinge – sisend (max) :
36V
Pinge – sisend (min) :
9V
Pinge – väljund 1 :
24V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
250mA
Suurus/Mõõdud :
1.00" L x 1.00" W x 0.46" H (25.4mm x 25.4mm x 11.7mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
88%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C
Võimsus (vatti) :
6W