LCL150PS12 XP Power AC/DC CONVERTER 12V 150W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
LCL150PS12
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 12V 150W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Adjustable Output, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
12V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
12.5A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
LCL
Suurus/Mõõdud :
7.55" L x 3.74" W x 2.54" H (192.0mm x 95.0mm x 64.5mm)
Tõhusus :
88%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Enclosed
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
150W