JTF1024S05 XP Power DC/DC CONVERTER 5V 10W
Toiteallikad
Tootja number:
JTF1024S05
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
DC/DC CONVERTER 5V 10W
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Juhtimisfunktsioonid :
Enable, Active High
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
24-DIP Module, 8 Leads
Pakendamine :
Tube
Pinge – isolatsioon :
1.6kV
Pinge – sisend (max) :
36V
Pinge – sisend (min) :
9V
Pinge – väljund 1 :
5V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
2A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
JTF
Suurus/Mõõdud :
1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
87%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C
Tüüp :
Isolated Module
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
10W