JSM2524D12 XP Power DC/DC CONVERTER 12V -12V 25W
Toiteallikad
Tootja number:
JSM2524D12
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
DC/DC CONVERTER 12V -12V 25W
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Remote On/Off, SCP
Juhtimisfunktsioonid :
Enable, Active High
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
6-DIP Module
Pakendamine :
Tube
Pinge – isolatsioon :
1.5kV
Pinge – sisend (max) :
36V
Pinge – sisend (min) :
18V
Pinge – väljund 1 :
12V
Pinge – väljund 2 :
-12V
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
1.04A, 1.04A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
JSM25
Suurus/Mõõdud :
1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
89%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C
Tüüp :
Isolated Module
Väljundite arv :
2
Võimsus (vatti) :
25W