JSM2512S3V3 XP Power DC/DC CONVERTER 3.3V 25W
Toiteallikad
Tootja number:
JSM2512S3V3
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
DC/DC CONVERTER 3.3V 25W
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Remote On/Off, SCP
Juhtimisfunktsioonid :
Enable, Active High
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
6-DIP Module, 5 Leads
Pakendamine :
Tube
Pinge – isolatsioon :
1.5kV
Pinge – sisend (max) :
18V
Pinge – sisend (min) :
9V
Pinge – väljund 1 :
3.3V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
6A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
JSM25
Suurus/Mõõdud :
1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
87%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C
Tüüp :
Isolated Module
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
25W