IV2409SA XP Power DC/DC CONVERTER 9V 1W
Toiteallikad
Tootja number:
IV2409SA
Kirjeldus:
DC/DC CONVERTER 9V 1W
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend (max) :
26.4V
Pinge – sisend (min) :
21.6V
Pinge – väljund 1 :
9V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
112mA
Suurus/Mõõdud :
0.77" L x 0.24" W x 0.39" H (19.5mm x 6.0mm x 10.0mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
75%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C
Võimsus (vatti) :
1W