IV2403SA XP Power DC/DC CONVERTER 3.3V 1W
Toiteallikad
Tootja number:
IV2403SA
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
DC/DC CONVERTER 3.3V 1W
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Juhtimisfunktsioonid :
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
7-SIP Module, 4 Leads
Pakendamine :
Tube
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend (max) :
26.4V
Pinge – sisend (min) :
21.6V
Pinge – väljund 1 :
3.3V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
300mA
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
IV
Suurus/Mõõdud :
0.77" L x 0.24" W x 0.39" H (19.5mm x 6.0mm x 10.0mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
75%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C
Tüüp :
Isolated Module
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
1W