DNR960TS24-I XP Power AC/DC CONVERTER 24V 960W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
DNR960TS24-I
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 24V 960W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Adjustable Output, Load Sharing
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
DIN Rail
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
340 ~ 575 VAC (3PH)
Pinge – väljund 1 :
24V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
40A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
DNR960
Suurus/Mõõdud :
4.39" L x 10.86" W x 4.96" H (111.3mm x 275.7mm x 125.9mm)
Tõhusus :
92%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Enclosed
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
960W