80D561P100JA2DE3 Vishay Sprague CAP ALUM 560UF 100V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
80D561P100JA2DE3
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 560UF 100V SNAP
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.079" (27.40mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
560µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Snap-In
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
100V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
seeria :
80D
Suurus/Mõõdud :
1.000" Dia (25.40mm)
Takistus :
Tolerantsus :
-10%, +30%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C