80D562P016JA2DE3 Vishay Sprague CAP ALUM 5600UF 16V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
80D562P016JA2DE3
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 5600UF 16V SNAP
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.079" (27.40mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
5600µF
Pinge – nimiväärtus :
16V
Suurus/Mõõdud :
1.000" Dia (25.40mm)
Takistus :
Tolerantsus :
-10%, +30%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C