80D153P025MD2DE3 Vishay Sprague CAP ALUM 15000UF 25V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
80D153P025MD2DE3
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 15000UF 25V SNAP
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.654" (42.00mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
15000µF
Pinge – nimiväärtus :
25V
Suurus/Mõõdud :
1.378" Dia (35.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
-10%, +30%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C