80D153P016JE2DE3 Vishay Sprague CAP ALUM 15000UF 16V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
80D153P016JE2DE3
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 15000UF 16V SNAP
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
37 mOhm @ 120Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
2.047" (52.00mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
15000µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Snap-In
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
16V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
6A @ 40kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
5.6A @ 120Hz
seeria :
80D
Suurus/Mõõdud :
1.000" Dia (25.40mm)
Takistus :
Tolerantsus :
-10%, +30%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C