VLMP232M2N2-GS08 Vishay Semiconductor Opto Division LED GREEN CLEAR 2SMD
optoelektroonika
Tootja number:
VLMP232M2N2-GS08
Tootekategooria:
Kirjeldus:
LED GREEN CLEAR 2SMD
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Kõrgus (maksimaalne) :
1.40mm
Lainepikkus – domineeriv :
558nm
Lainepikkus – tipp :
555nm
Millikandela reiting :
34mcd
Objektiivi läbipaistvus :
Clear
Objektiivi stiil/suurus :
Rectangle with Flat Top, 1.50mm x 0.90mm
Objektiivi värv :
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
2-SMD, J-Lead
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – edasi (Vf) (tüüp) :
2.2V
Praegune – Test :
30mA
Seadistamine :
seeria :
MiniLED
Suurus/Mõõdud :
2.20mm L x 1.40mm W