V72B24C250B3 Vicor Corporation CONVERTER MOD DC/DC 24V 250W
Toiteallikad
Tootja number:
V72B24C250B3
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CONVERTER MOD DC/DC 24V 250W
RoHs olek:
Funktsioonid :
OVP, UVLO
Juhtimisfunktsioonid :
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
9-DIP Module
Pakendamine :
Bulk
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend (max) :
110V
Pinge – sisend (min) :
43V
Pinge – väljund 1 :
24V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
10.42A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
MINI
Suurus/Mõõdud :
2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
86.8%
Töötemperatuur :
-20°C ~ 100°C
Tüüp :
Isolated Module
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
250W